Home  >> Developers Forum  >> Важко піднімати важкі коробки на складі

MilanIask

Add new friend

Join Date:2020/6/30

Location: United States of America

Posts:66

Posted at 2024-09-24 14:24:56
[ Важко піднімати важкі коробки на складі ]

Вчора знову зіткнувся з тим, що важко піднімати важкі коробки на складі. Все б нічого, але коли вантаж доходить до більше ніж 50 кілограмів, навіть двом людям важко його тягати. Проблема в тому, що фізично ми не встигаємо обробити всю роботу вчасно. Через це отримуємо затримки і скарги. Можливо, потрібно було б якесь обладнання, яке допомогло б вирішити цю ситуацію, але поки не знайшов рішення, яке підійшло б за ціною і функціоналом

AleksShamles

Add new friend

Join Date:2020/10/14

Location: France

Posts:161

Posted at 2024-09-25 07:15:35

Знаєш, у мене була схожа ситуація на попередній роботі. Справлятися з великими вантажами вручну — це не лише важко, а й небезпечно для здоров’я. Я б радив тобі подивитися на спеціальне обладнання для підйому вантажів. Наприклад, на сайті вантажопідіймальне обладнання є все необхідне для складів і виробництв: тельфери, лебідки, стропи — вибір великий, і можна знайти щось по твоєму бюджету. Тож не зволікай, подивись, щоб полегшити собі роботу.

BillShiphr

Add new friend

Join Date:2020/5/26

Location: United States of America

Posts:198

Posted at 2024-09-25 09:49:21

Коли мій друг Стас зіткнувся з проблемою перевантажених працівників на складі, він теж шукав шляхи вирішення. Спершу думав про найм додаткового персоналу, але це не вирішувало корінної проблеми

NOTE:
1.The reply should be more than 20 characters.
2.Image Size: less than 1MB, max pixel: 300 * 300.